Bloknot Tasarım ve Baskısı

Bloknotlar, kurumsal firmalar tarafından, müşterilere tanıtım yapmak amacıyla sıklıkla kullanılır. Bloknotlar, potansiyel müşterilere verilecek kullanışlı hediyelerdir. Bloknot tasarım ve baskısı, müşterilerin gözünde şirketler için, önemsendiklerini, bu şirketten alacakları ürün veya hizmetlerin faydalı olacağını ve memnuniyetsizlik durumunda şirketlerin kendileriyle ilgilenip sorunlarını hızlı bir şekilde çözeceği gibi anlamlar ifade eder.

 

Bloknot Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bloknot tasarım ve baskısı, kullanım amacına göre birçok farklı şekilde tasarlanabilir ve üretilir. Bu ürünlerde genellikle şirketin logosu, adresi gibi belirtici özellikler yer alır.

Bloknotlar, farklı kağıt boylarında ve farklı türlerde –çek kopar ya da not defteri tarzında- üretilebilir.

Tasarım yapılırken önemli noktalardan biri, dikkat çekici, güven verici fakat basit bir sayfa düzeni yapılmasıdır. Bu hediyelerin müşteriler tarafından kullanılacağı unutulmamalıdır. Tasarımın basit olması, bloknotların kullanılabilirlik seviyesini artıracaktır. Ürün, müşteri tarafından ne kadar sık kullanılırsa, şirketin müşteriye reklam yapma sıklığı da o kadar artacaktır.

Bloknot baskılarında çeşitli kalitede kağıtlar kullanılabilir fakat kaliteli bir kağıt seçimi, bu not kağıtlarının ulaştığı kişilerde güven duygusu uyandıracaktır.

 

Bloknot Tasarım ve Baskısı Bloknotlar, kurumsal firmalar tarafından, müşterilere tanıtım yapmak amacıyla sıklıkla kullanılır. Bloknotlar, potansiyel müşterilere verilecek kullanışlı hediyelerdir. Bloknot tasarım ve baskısı, müşterilerin gözünde şirketler için, önemsendiklerini, bu şirketten alacakları ürün veya hizmetlerin faydalı olacağını ve memnuniyetsizlik durumunda şirketlerin kendileriyle ilgilenip sorunlarını hızlı bir şekilde çözeceği gibi anlamlar ifade eder.   Bloknot Tasarımında […]