Magnet Tasarım ve Baskısı

Magnetler, metal yüzeylere yapışan ve üzerlerinde çeşitli bilgi ve görseller bulunduran eşyalardır.

Magnetler süs eşyası olarak kullanılabildiği gibi, firmalar tarafından promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır.

Özellikle gıda sektöründe çalışan ve al götür usulü ya da eve teslimat ile sipariş alan firmalar, ürünlerinin yanında çeşitli tasarımlara sahip magnet promosyonları göndermektedir.

Magnet tasarım ve baskısı, şirket için sürekli bir reklam ürünü ve müşteriye önemsendiğini hissettirecek bir promosyon olduğundan, firmaların amaçlarına ve hizmetlerine uygun olarak çeşitli şekillerde tasarlanabilmektedir.

Magnet Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Magnetler, firmaların sürekli bir reklam kampanyası olacaklarından, özgün ve dikkat çekici olmalıdır. Magnet tasarım ve baskısı yapılırken, firmalar iletişim bilgilerine büyük yer vermelidir. Aynı şekilde logo, şirket adresi ve çeşitli görsellerle bu reklamlar kuvvetlendirilebilir.

Magnetin üzerine basılacak objelerin tasarımları, özenilmiş ve orijinal olmalıdır. Bu sayede, bu promosyonları, evlerindeki metal yüzeylere yapıştırarak kullanan müşteriler için sık maruz kaldıkları ve dikkat çekici reklam materyalleri olurlar.

Firmaların iletişim bilgileri göze çarpan bir biçimde yazılmalıdır. Bu bilgiler arasında internet adresi, telefon numarası ve e-postalar olabilir. Firma, tüketicisini hangisine yönlendirmek istiyorsa, o adresi daha dikkat çekici bir biçimde konumlandırmalıdır.

 

 

Magnet Tasarım ve Baskısı Magnetler, metal yüzeylere yapışan ve üzerlerinde çeşitli bilgi ve görseller bulunduran eşyalardır. Magnetler süs eşyası olarak kullanılabildiği gibi, firmalar tarafından promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Özellikle gıda sektöründe çalışan ve al götür usulü ya da eve teslimat ile sipariş alan firmalar, ürünlerinin yanında çeşitli tasarımlara sahip magnet promosyonları göndermektedir. Magnet tasarım […]